Reklama

Ruszają prace nad filmem "24 godziny"

Teraz to już oficjalna informacja - wytwórnia 20th Century Fox rozpoczyna prace nad przeniesieniem na duży ekran kultowego, rozgrywającego się w realnym czasie serialu "24 godziny" z Kieferem Sutherlandem w roli głównej. Produkcja "24: The Movie" powinna ruszyć na początku 2007 roku.

Scenariusz napiszą twórcy serialu - Robert Cochran i Joel Surnow, opierając się na szkicu, który już istnieje. Na razie nie podjęto żadnych ustaleń co do obsady filmu, jednak Kiefer Sutherland, który był producentem wykonawczym serialu, daje jasno do zrozumienia, że chętnie zagra również w kinowej wersji "24 godzin".

Reklama

Panowie Cochran i Surnow rozpoczną pracę nad scenariuszem nie wcześniej niż późnym latem, wtedy też ruszy produkcja szóstej już części serialu "24 godziny".

Zdjęcia do filmu powstaną na przełomie wiosny i lata 2007, w przerwie między szóstą a siódmą serią "24 godzin". Według doniesień producenckich w filmie scenarzyści zrezygnują z konceptu "czasu realnego". To, że akcja filmu nie będzie rozgrywała się w czasie rzeczywistym da scenarzystom większe możliwości - np. wykorzystanie podróży międzynarodowych głównych bohaterów.

Film ma nie być zbyt mocno związany z serialem, tak by ci, którzy nie oglądali wcześniej "24 godzin" - mogli spokojnie zrozumieć fabułę.

Variety

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kiefer Sutherland | W roli głównej | film | \ Film | 24 godziny | NAD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje