Reklama

Robin Williams podkrada zwłoki

Znakomity amerykański aktor Robin Williams, bohater thrillera "Zdjęcie w godzinę", podpisał kontrakt na udział w filmie "The Big White". Na fotelu reżysera zasiądzie angielski reżyser Mark Mylod, twórca komedii "Ali G Indahouse". Film "The Big White" powstanie w oparciu o scenariusz, którego autorem jest młody kanadyjski twórca Collin Friesen. Akcja opowieści rozgrywa się w małym miasteczku na Alasce.

Robin Williams wcieli się w postać agenta biura podróży, którego żona cierpi na trudną do wyleczenia chorobę znaną jako syndrom Tourette'a. Objawami tej choroby są: tiki, mimowolne dotykanie wszystkiego oraz automatycznie powtarzanie zasłyszanych słów i dźwięków bezpośrednio po ich usłyszeniu.

Reklama

Agent postanawia przenieść się wraz z żoną do miejsca, w którym panuje cieplejszy niż na Alasce klimat, wierząc, że poprawi to stan jej zdrowia. A ponieważ mężczyzna nie ma pieniędzy na podróż, postanawia wyłudzić je od firmy ubezpieczeniowej. Postanawia ukraść zwłoki i udawać, że jest to ciało jego dawno zaginionego brata.

Data rozpoczęcia zdjęć nie jest jeszcze znana. Produkcję sfinansuje studio Artisan Pictures.

Już wkrótce będziemy mogli podziwiać kreację Robina Williamsa w thrillerze Christophera Nolana "Bezsenność". Film 17 stycznia wchodzi na ekrany polskich kin.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robin Williams | Mark Mylod | \ Film | film | zwłoki | Robin | williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje