Reklama

Reklama

Restrykcyjna dieta Paltrow

Przygotowania Gwyneth Paltrow do filmu "Iron Man 2" nie ograniczyły się jedynie do nauczenia się roli. Aktorka wcieliła w życie niezwykle restrykcyjny dietetyczny plan, którego efekty już można podziwiać na ekranach kin.

Ograniczając się do proteinowych batoników, warzyw, niskokalorycznych potraw i soków, Gwyneth podążała za radami swojej trenerki Tracy Anderson, która podczas 90 minutowy treningów wyciskała z niej siódme poty.

"Uczestniczyłam w promocji filmu i zadano mi pytanie jak osiągnęłam taką formę, prezentowaną w filmie... Cóż nie będę kłamać, to był żmudny proces" - aktorka poinformowała na swojej stronie Goop.

Paltrow pracując nad swoją sylwetką nie tylko wykonywała ćwiczenia zalecane przez jej trenerkę, trzymała się również ścisłej diety ułożonej przez Anderson. "Przez pięć dni przestrzegałam restrykcyjnej diety ułożonej przez Tracy, aby zgubić kilka kilogramów, które pojawiły się po zimie. Teraz nie jestem tak dobra w przestrzeganiu diet, stosuję się do nich jedynie, kiedy jest taka potrzeba" - zdradza Paltrow.

Reklama

Pora zdradzić dietetyczne sekrety Gwyneth. Na dobry początek dnia kubek zielonej herbaty, śniadanie jest również minimalistyczne - proteinowy batonik, albo napój sporządzony z mleka, z dodatkiem dietetycznych suplementów i borówek.

Na drugie śniadanie 90 minut wyczerpujących ćwiczeń z dodatkiem lemoniady. Na lunch dietetyczny wrap z kurczakiem o niskiej zawartości węglowodanów i kalorii. W tym miejscu warto poznać przepis na dietetycznego kurczaka.

"Pierś z kurczaka marynujemy w soku z cytryny i odrobinie oliwy z oliwek. Całość grillujemy. Kurczaka można podawać z warzywami gotowanymi na parze, lub sałatką" - Gwyneth zdradza kucharski przepis.

Popołudniowa przekąska składa się z kilku migdałów. Na kolację serwujemy zupę z indyka przepisu Tracy. Jak się okazało metoda trenerki Tracy Anderson przyniosła zaskakujące efekty i zachęciła Gwyneth do utrzymania "poreżimowej" sylwetki.

"Ta metoda przywróciła mi formę mojego życia. Zamierzam wracać do tej metody za każdym razem, kiedy nadarzy się wielkie wyjście. Dzięki temu mogę dokonywać takich cudów jak bycie 37-letnią matką dwójki dzieci, która nosi szorty" - podsumowuje aktorka.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow | Iron Man 2 | MAN | aktorka | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL