Reklama

"Przyjaciół" ciąg dalszy?

Pomimo pojawiających się wciąż informacji o zakończeniu produkcji słynnego serialu "Przyjaciele", wiele wskazuje na to, że dziewiąty sezon nie będzie ostatnim. Kilka dni temu na ten temat wypowiedziły się Jennifer Aniston i Courteney Cox Arquette, grające w serialu role Rachel i Moniki.

Podczas niedawnej premiery "The Good Girl", najnowszego filmu z udziałem Jennifer Aniston, zapytano aktorkę o dalsze losy serialu "Przyjaciele".

Reklama

"Zobaczymy. Wszystko może się zdarzyć" - odpowiedziała enigmantycznie Aniston.

Więcej do powiedzenia miała Courteney Cox Arquette, która stwierdziła: "Bardzo wiele osób już od kilku lat jest zangażowana w ten projekt. Nie myślę tu akurat tylko o sobie. Nie wiadomo jak się to wszystko potoczy. Wciąż prowadzone są rozmowy". "Nigdy nie mów nigdy" - dodała aktorka.

Producenci jak dotąd nie ujawnili, kiedy ma ukazać się ostatni odcinek serialu "Przyjaciele".

Główni bohaterowie filmu to: Rachel Green Geller (Jennifer Aniston), Monica E. Geller (Courteney Cox), Phobe Buffy (Lisa Kudrow), Joseph Tribbiani (Matt LeBlanc), Chandler Bing (Matthew Perry) i Ross Geller (David Schwimmer). Serial jest emitowany nieprzerwanie od 1994 roku i bije wszelkie rekordy popularności na całym świecie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Aniston | serial | Przyjaciele | "Przyjaciele"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje