Reklama

Przełożony ślub Drew Barrymore

Drew Barrymore, amerykańska aktorka, która sławę zdobyła rolą w filmie "E.T.", przełożyła swój ślub z prezenterem stacji MTV Tomem Greenem. Zdaniem amerykańskich brukowców, w najbliższych tygodniach Drew chce pomóc swojemu ojcu w walce z uzależnieniem od alkoholu.

Przyjaciel aktorki powiedział: "Tom i Drew spotykają się już od lutego. Zamierzali się pobrać pod koniec lata lub wczesną jesienią. Chodziło o to, aby doszedł on do siebie po operacji usunięcia nowotworu. Jednak kolejna zmiana terminu okazała się konieczna, gdyż Drew chce pomóc ojcu rozprawić się raz na zawsze z uzależnieniem od alkoholu". John Barrymore jest uzależniony od blisko 20 lat. Kilka lat temu córka znalazła go na kompletnie pijanego na ulicy w Hollywood. Po tym fakcie pozwoliła mu zamieszkać w swojej posiadłości w Hollywood Hills.

Reklama

"Uczyniła to, mimo że John niewiele dla niej zrobił przez całe życie. Niedługo potem, gdy pozwoliła mu zamieszkać u siebie, opuścił jej posiadłość" - powiedział przyjaciel Drew. 68-letni John Barrymore zaczął staczać się tak szybko, że aktorka uznała, iż nadszedł ostatni moment, aby pomóc ojcu. Poza leczeniem odwykowym, przewidziane jest zatrudnienie specjalnego opiekuna.

Jakby stresów było mało, aktorka zaczęła niedawno zdjęcia do "Aniołków Charliego". Jest także jednym z producentów tego filmu. "To bardzo ciężki rok dla Drew. Gdyby nie przełożyła ślubu z Tomem, mogłoby to się dla niej źle skończyć" - zapewnia przyjaciel Drew Barrymore.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: john | drwa | przyjaciel | aktorka | ślub | Drew Barrymore | przełożony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje