Reklama

Reklama

Prequel "Koszmaru z ulicy Wiązów"?

Aktor Robert Englund, lepiej znany jako Freddy Krueger, udzielił niedawno obszernego wywiadu. Okazją do rozmowy była zbliżająca się premiera filmu "Freddy vs. Jason", w którym Krueger spotkał się z bohaterem cyklu "Piątek trzynastego", Jasonem Vorheesem. Englund potwierdził, że trwają rozmowy na temar realizacji kolejnej części "Koszmaru z ulicy Wiązów", być może opowiadających o wcześniejszych losach Freddy'ego Kruegera.

Robert Englund powiedział w programie telewizji BBC1, że reżyser Ronny Yu ("Narzeczona laleczki Chucky") ma zamiar nadal kręcić horrory.

"Ronny przejął jakby rolę zastępczego ojca Freddy'ego i Jasona. Chciałby zrobić z nimi całą serię obrazów, a ten film to dopiero początek. Już dał znać wytwórni, by do niego pierwszego zwracała się z propozycją reżyserii" - wyznał gwiazdor.

"Gdyby się udało, byłoby świetnie. Tak dobrze bawiliśmy się na planie, że nietrudno będzie wezwać nas z powrotem" - zapewnił aktor.

Reklama

"Kto wie, może zobaczymy zresztą kolejny film z samym Freddym, jeśli fani sobie tego zażyczą" - zastrzegł jednak Englund.

Zapytany o plan nakręcenia prequela "Koszmaru z ulicy Wiązów", aktor potwierdził. "Jest taki jest plan. Zawsze uważałem, że to świetny pomysł, a teraz, gdy powstaje kolejny Egzorcysta - chyba przyszedł już czas. To byłaby znakomita zabawa, pod warunkiem, że tylko przez ćwierć filmu będę nosił charakteryzację" - zastrzegł Englund.

"Poczekajmy jednak najpierw, jak sprzedadzą się Freddy vs. Jason" - dodał aktor.

"Niemniej zanosi się na całą serię opowieści o naszych bohaterach, Ronny i ja rozmawialiśmy już o tym" - zapewnił Robert Englund.

Światowa premiera filmu "Freddy vs. Jason" odbędzie się 15 sierpnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ronny Yu | Robert Englund | piątek trzynastego | koszmar | film | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy