Reklama

Powstaje nowy polski serial

W Warszawie trwają zdjęcia do nowego polskiego serialu "Kopciuszek". Będzie to historia dziewczyny, która dowiaduje się, że nie jest dzieckiem swoich rodziców. 19 - latka ucieka z domu i próbuje wszystko poukładać sobie od nowa. Serial pojawi się w telewizji jesienią.

Za oknem żar leje się z nieba, ale - jak się okazuje - zupełnie nie przeszkadza to ciężko pracować twórcom nowego serialu "Kopciuszek".

Reklama

W Warszawie trwają właśnie intensywne zdjęcia do tej produkcji, która światło dzienne ujrzy jesienią. Tym razem będziemy mieli okazję podziwiać nie tylko znanych aktorów, ale także całkiem świeżą twarz w filmowym świecie: Marię Konarowską, która wcieli się w postać głównej bohaterki.

Serial opowiada o losach, pochodzącej z Kalinowa, 19-letniej Blanki, której życie diametralnie zmienia się, kiedy dowiaduje się o tym, że wszystko, co do tej pory było dla niej najważniejsze, jest ułudą. Dziewczyna w dniu 19-tych urodzin dowiaduje się, że nie jest dzieckiem swoich rodziców. Nie mogąc pogodzić się z faktem, że przez całe życie była okłamywana, ucieka z domu i próbuje poukładać sobie wszystko od nowa.

"Ten serial to opowieść o młodej dziewczynie, która wyrusza w życie i musi sobie w nim poradzić. To jej wielka podróż inicjacyjna" - mówi reżyser "Kopciuszka", Jerzy Łukaszewicz.

"Morał z niej jest następujący: wielu szuka skarbów, ale tylko niektórzy znajdują klejnoty. A tym klejnotem w serialu jest przyjaźń" - dodaje Łukaszewicz.

W jednej z kręconych ostatnio scen w studiu na Woronicza widzimy bohaterkę, która właśnie uciekła z rodzinnego domu i niespodziewanie znalazła się w schronisku w Lublinie.

"To punkt zwrotny w życiu naszej bohaterki, ponieważ los rzuca przed nią nowe wyzwanie. Blanka znalazła się w kompletnie obcym miejscu, wśród kompletnie obcych ludzi i musi się odnaleźć w tej sytuacji" - mówi reżyser.

W serialu zobaczymy również m.in. Małgorzatę Pieczyńską i Piotra Polka, którzy zagrają rodziców Blanki.

"Cieszę się, że będę mógł zagrać właśnie rolę kochającego i oddanego rodzinie ojca, ponieważ dość długo na właśnie taką rolę czekałem" - powiedział Piotr Polk.

"Chciałem się oderwać od ról czarnych bohaterów, żeby nieco zmienić wizerunek w oczach widzów, ponieważ dawało mi to się coraz bardziej we znaki. Mój bohater, Konrad, w urodziny córki, dowie się czegoś, co na zawsze odmieni jego życie" - opowiada o swoim bohaterze aktor.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kopciuszek | Warszawa | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje