Reklama

Pomylone "Dwie Wieże"

Filmowi fani zaczęli tropienie wpadek realizatorów w przeboju światowych kin, obrazie "Władca Pierścieni: Dwie Wieże". Spostrzegawczy widzowie wypatrzyli już 76 błędów w superprodukcji Petera Jacksona. W filmie znaleziono między innymi co najmniej kilka przedmiotów, które to pojawiają się, to znikają.

Tak jest na przykład z beczułką, na której w jednej ze scen siedzi Frodo. W kolejnej sekwencji bohater siedzi już... na swej pelerynie, a beczułki nie ma nawet w zasięgu wzroku.

Reklama

Kiedy poznajemy nowe wcielenie Gandalfa i jego nowego rumaka, koń nie ma żadnej uprzęży. W kolejnym ujęciu wokół szyi konia owinięta jest biała lina ułatwiająca powożenie, która w następej sekwencji znika.

Podobne właściwości ma miecz Aragorna. Broń raz jest w pochwie, w kolejnych sekwencjach znika, jednak po chwili cudownym trafem znów wraca na swoje miejsce.

Pod koniec filmu Gandalf, Aragorn, Legolas i Gimli wjeżdżają na swych rumakach na wzgórze, by popatrzeć na Mordor. Jednak kiedy wcześniej zajęli tę pozycję, Mordor nie był widoczny.

Wszystkie wpadki filmowców pracujących nad przebojem "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" można znaleźć tutaj!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: więzy | Władca pierścieni | wieże | Dwie wieże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje