Reklama

Reklama

"Pitbull": Patryk Vega pokazał nieocenzurowany zwiastun

Seria "Pitbull", która na zawsze stała się odnośnikiem dla kina sensacyjnego w Polsce, powraca na ekrany w nowej odsłonie. Premiera filmu Patryka Vegi zaplanowana jest na 11 listopada, reżyser udostępnił właśnie nieocenzurowany zwiastun swego nowego dzieła.

Seria "Pitbull", która na zawsze stała się odnośnikiem dla kina sensacyjnego w Polsce, powraca na ekrany w nowej odsłonie. Premiera filmu Patryka Vegi zaplanowana jest na 11 listopada, reżyser udostępnił właśnie nieocenzurowany zwiastun swego nowego dzieła.
Główną rolę w nowym "Pitbullu" gra Andrzej Grabowski /Kino Świat /materiały prasowe

Najnowsza kinowa część uwielbianego przez widzów cyklu Patryka Vegi to powrót do korzeni, które przez lata budowały renomę najpopularniejszego z polskich reżyserów, jak i odświeżenie marki dla nowego, młodego widza. To obraz czerpiący garściami ze spuścizny kultowego serialu i spraw kryminalnych, którymi żyła cała Polska. Mafia pruszkowska, wysadzenie bloku przy Ostrobramskiej, zabójstwo Pershinga, bomba na stacji Shell, czy śmierć generała Marka Papały - to sprawy, które między innymi zostaną ukazane w najnowszym filmie.

"Pitbull": Andrzej Grabowski wraca jako Gebels

W gwiazdorskiej obsadzie produkcji - weteran i ikona serii - Andrzej Grabowski oraz: Przemysław Bluszcz, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Dawid Czupryński, Damian Białas, Natan Gołębiewski, Dominik Gorbaczyński, Jan Hrynkiewicz, Justyna Karłowska, Michał Karmowski, Szymon Kukla, Michał Kurek, Leonardo Marques, Julia Michalewska, Andrzej Młynarczyk, Maksymilian Wesołowski, Aneta Zając, Michał Zbroja i mistrz świata organizacji UFC - Jan Błachowicz.

Reklama

"Pitbull", na jakiego czekali fani, powrócił. Jest głodny, bezwzględny i gotowy, by rozszarpać box-office - zapowiada dystrybutor Kino Świat.

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata.

Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

"Pitbull": Ostatni wywiad z Andrzejem Pałuckim

Historia filmu jest zbudowana na bezpośredniej dokumentacji Gangu Karateków, który między innymi zamordował małżeństwo Jaroszewiczów.

Autentyczna jest również postać konstruktora bomb, Andrzeja Pałuckiego, z którym Patryk Vega przeprowadził setki godzin rozmów. Vega nagrał ostatni wywiad z Pałuckim, zanim ten, po odsiedzeniu 25 lat w więzieniu, został ponownie aresztowany za zabójstwo dwóch osób, którego dokonano w trakcie rozmów z reżyserem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PitBull 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy