Reklama

Piotr Stramowski: Między "Botoksem" a "Masturbacją"

Piotr Stramowski wystąpił niedawno w teledysku "Masturbacja" w programie SNL Polska. Również w filmie "Botoks" Piotr odgrywa scenę masturbacji. W wywiadzie dla Wideoportalu zapewnił, że w klipie chciał pokazać dystans do siebie. Natomiast w filmach nie ma zamiaru szokować. Skupia się na odgrywanej postaci, a nie na kontrowersjach. Stara się jednak zachować pewną dosłowność przedstawianej historii.

W ostatnim odcinku satyrycznego programu SNL Polska Stramowski pokazał się widzom z nieznanej dotąd strony. Śpiewał o masturbacji, przywdział hipsterskie wdzianko i stanowił postrach szkolnej stołówki.

Reklama

Znany filmowy twardziel na scenie SNL Polska zdradził, że nieraz uroni łezkę słysząc "sączący się" z głośników głos Michaela Jacksona oraz... że zdarza mu się tęsknić za masturbacją. Aktor zaśpiewał nawet w klipie nagranym na cześć tego rodzaju rękoczynów, w którym nie brakuje komicznych odniesień do mowy potocznej.

To był jednak dopiero początek komediowych popisów aktora. W kolejnym skeczach wystąpił m.in. w roli zbzikowanego na punkcie produktów eko hipstera czy dostawcy UBER Gryz - nowej aplikacji odpowiadającej na potrzeby tych, którzy chcą tylko gryza.

Aktor wcielił się również w postać kujona siejącego postrach na szkolnej stołówce w skeczu nawiązującym do najpopularniejszego w Polsce zdjęcia czterech młodych informatyków. Nie mogło również zabraknąć tematu produkcji Patryka Vegi, dlatego w odcinku zobaczyliśmy również najnowszy hit reżysera - "Kobieta Muffin. Ostatnia Babeczka"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje