Reklama

Patrick Wilson: Filmowy dawca doskonały

Przystojniak znany z serialu "Anioły w Ameryce" oraz filmów "Małe dzieci" czy "Watchmen. Strażnicy" - Patrick Wilson, występuje teraz u boku Jennifer Aniston ("Bruce Wszechmogący", "Dorwać byłą") w komedii "Tak to się teraz robi", która na nasze ekrany wejdzie 20 sierpnia.

- Już po kilku minutach rozmowy z reżyserami, Joshem Gordonem i Willem Speckiem, wiedziałem, że będzie to bardzo oryginalny i wyjątkowy film - wspominał.

Reklama

Obaj reżyserzy także zapalili się do pomysłu, by Wilson zagrał w "Tak to się teraz robi".

- Myśleliśmy o kimś, kto byłby nie tylko genetyczną supergwiazdą, ale i aktorem obdarzonym poczuciem humoru - podkreślali.

Wilson tak opisywał swego bohatera: - Gram Rolanda Nilsona, w nordyckim typie, który jest dawcą nasienia, a do tego fajnym facetem, chyba aż nazbyt fajnym.

Nilson jest całkowitym przeciwieństwem Wally'ego, w którego wciela się Jason Bateman. - Jeśli Wally jest cyniczny, ja jestem optymistą. Jeśli on jest neurotyczny, ja jestem pozytywny. Wkurzająco pozytywny - tłumaczył Wilson.

Aktor powiedział twórcom filmu "tak" nie tylko dlatego, że spodobał mu się scenariusz, ale także ze względu na udział Aniston i Batemana. - Trudno wyobrazić sobie bardziej sympatyczną, zabawną i uroczą parę - mówił. - Pomyślałem, że to jest film, który bardzo chciałbym zobaczyć.

Bohaterka "Tak to się teraz robi" - Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z usług dawcy spermy (Wilson). W ostatniej chwili następuje nieoczekiwana podmiana... Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patrick Wilson | Tak to się teraz robi | Aniston | dawca | wilson | Patrick | Patrick

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje