Reklama

Reklama

Patricia Clarkson: Nago przed księciem Williamem?

Patricia Clarkson ma nadzieję, że książę William pojawi się z żoną na West Endzie, by zobaczyć aktorkę w scenicznej adaptacji "Człowieka słonia", ponieważ 55-ltka marzy o tym, by zaprezentować się nago przed książęcą parą.

Patricia Clarkson wciela się w "Człowieku słoniu" w postać Madge Kendall. W spektaklu, którego premiera odbyła się jesienią 2004 roku na Broadwayu, partneruje jej Bradley Cooper.

Aktorka przyznaje jednak, że występy na West Endzie to większe wyzwanie i dodatkowa ekscytacja.

"W teatrze w Londynie jest królewska loża, która znajduje się bardzo blisko sceny. Widać stamtąd dosłownie wszystko" - powiedziała aktorka.

"Wciąż mamy nadzieję, że ktoś przyjdzie, bardzo chciałabym aby William i Kate mnie zobaczyli. Do końca życia mogłabym mówić: 'Książęca para widziała mnie nago'. Gdyby jeszcze pojawiła się królowa... " - rozmarzyła się Clarkson dodając, że spektakl widziała już jej mama oraz... Tom Cruise. "Powiedział mi po spektaklu, że miał bardzo dobre miejsce".

Reklama

Aktorka ujawniła także, że rola w "Człowieku słoniu" należy do najbardziej wymagających w jej zawodowej karierze. "Musze być naga i jednocześnie płakać. Nie polecam" - zakończyła 55-latka.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Clarkson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL