Reklama

Reklama

"Paryż 05:59": Orgia w paryskim seks-klubie

28 października na ekrany polskich kin trafi francuski dramat erotyczny "Paryż 05:59".

28 października na ekrany polskich kin trafi francuski dramat erotyczny "Paryż 05:59".
Główne role w filmie "Paryż 05:59" grają Geoffrey Couët i François Nambot /materiały dystrybutora

Dwóch nieznajomych trafia na siebie podczas orgii w jednym z paryskich seks-klubów. Wśród wielu innych osób to właśnie ze sobą jest im najlepiej. Wychodzą razem i dopiero wtedy poznają swoje imiona. Spacer pustymi ulicami śpiącego Paryża jest dla Theo i Hugo początkiem czegoś nowego.

"Paryż 05:59" to współczesna historia ludzi, którzy odkrywają, że czują do siebie coś więcej, niż tylko pożądanie. Ryzyko, które połączyło Theo i Hugo, staje się metaforą niepewności, jaka zawsze wiąże się z miłością i zaangażowaniem. Uwaga: film otwiera kilkunastominutowa scena grupowego seksu, która przeznaczona jest wyłącznie dla widzów powyżej 18 roku życia.

"To nie jest tylko scena stosunku. Sama historia jest tu ważniejsza niż filmowanie aktorów z erekcją (mimo że to nie to samo, co nagrywanie sceny rodzinnego obiadu!). Musieliśmy uwierzyć w ich uczucia i ogromne pożądanie. Najważniejszy był dla nas sposób, w jaki bohaterowie na siebie patrzą" - tłumaczy jeden z reżyserów, Jacuqes Martineau.

Reklama

"Pierwsza scena była też pewnym eksperymentem. Chcieliśmy upewnić się, że da się sfilmować seks bez "moralnych" (i ekonomicznych) ograniczeń. Zależało nam też na uniknięciu zwyczajowego języka pornografii - zbliżeń ukrywających dublerów" - dodaje drugi z twórców filmu, Olivier Ducastel.

"Paryż 05:59" pokazywany był w 2016 roku na festiwalu filmowym w Berlinie, gdzie uzyskał Nagrodę Publiczności na rozdaniu Teddy Awards.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paryż 05:59

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy