Reklama

Reklama

Paris Hilton o skandalu seksualnym z udziałem Weinsteina

​"Dorastając w Hollywood, wielokrotnie miałam z tym do czynienia" - mówi Paris Hilton o skandalu, związanym z molestowaniem seksualnym hollywoodzkich gwiazd przez znanego producenta Harvey'a Weinsteina.

Paris Hilton komentuje seksaferę w Hollywood

Harvey Weinstein, współzałożyciel studia, został zwolniony przez radę nadzorczą po artykule "New York Times", z którego wynikało, że od wielu lat molestował seksualnie aktorki i kobiety z branży filmowej. Na tym sprawa się nie kończy. Kolejne kobiety przyznają, że wiedziały o niewłaściwym zachowaniu człowieka, który był uważany za jedną z najważniejszych postaci Hollywood.

Trzy hollywoodzkie gwiazdy - Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie i Rosanna Arquette - miały doświadczyć molestowania seksualnego ze strony słynnego producenta filmowego Harveya Weinsteina. O sprawie informuje "New York Times". Ponadto włoska aktorka Asia Argento wyznała, że Weinstein zgwałcił ją w 1997 roku.

Reklama

Paris Hilton skomentowała wielki skandal z producentem filmowym Harvey'em Weinsteinem w roli głównej.

"Dorastając w Hollywood, wielokrotnie miałam z tym do czynienia. Te kobiety są bardzo odważne, mówiąc o tym głośno" - powiedziała Paris.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harvey Weinstein

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje