Reklama

Reklama

Pali trawkę, walczy z zombie!

Ten rok zaczął się dla Natalie Portman szczęśliwie. Nie zagrała wprawdzie w żadnym przebojowym filmie, ale nareszcie znalazła mężczyznę odpowiedniego dla siebie.

Wreszcie przyznała to oficjalnie: już nie jest samotna! U jej boku pojawił się przystojny adorator - tancerz i choreograf z nowojorskiego baletu, Benjamin Millepied.

Poznali się na planie filmu "Black Swan" Darrena Aronofsky'ego: Portman zagrała baletnicę, a Millepied przygotował jej choreografię. Taniec sprawił, że dziś są szczęśliwą, zakochaną parą.

Śliczna aktorka nigdy nie zwierzała się na temat swego życia osobistego. Przez pewien czas plotkowano, że coś ją łączy z Jake'em Gyllenhaalem, ale okazało się, że to wyłącznie koleżeńska znajomość (Natalie stwierdziła: "Jake to ideał mężczyzny! Szkoda tylko, że jest taki brzydki").

Reklama

Dwa lata temu sensację wzbudził jej romans z piosenkarzem wenezuelskiego pochodzenia, Devendrą Banhartem. Skończył się jednak równie szybko, jak się zaczął.

Dopiero teraz, dzięki związkowi z Benjaminem, gwiazda "Bliżej" może myśleć serio o założeniu rodziny.

Czas nie stoi w miejscu. Zamiast niewinnych dziewcząt Natalie Portman gra już dojrzałe kobiety, które - jak w dramacie "Brothers" - samotnie wychowują dzieci.

Interesująco zapowiada się jej rola w planowanej na rok 2011 komedii "Best Buds". Aktorka wciela się w niej w pannę młodą, która tuż przed ślubem wpada w panikę. Przyjaciółki pomagają jej zagłuszyć lęk marihuaną.

Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu artystka zarzekała się, że nigdy w życiu nie miała do czynienia z zakazanymi używkami. Dziś przyznaje, że na studiach zdarzyło jej się parę razy zapalić trawkę. Zna więc przeżycia bohaterki z własnego doświadczenia.

Choć Portman wielokrotnie podkreślała, że aktorstwo nie odgrywa dominującej roli w jej życiu, nic nie wskazuje na to, by miała przerwać karierę.

Wystąpi wkrótce w horrorze "Pride and Prejudice and Zombies" - nowej wersji "Dumy i uprzedzenia", w której bohaterowie walczą z żywymi trupami. To jednak nic w porównaniu z tytułem produkcji, w której aktorka zagra z Bradem Pittem: "Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion and Jewelry". Chyba nie wystarczy miejsca na plakacie!

Krzysztof Lipka-Chudzik

TV14
Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman | aktorka | Nie | zombie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje