Reklama

Oscarowa Cate Blanchett

Cate Blanchett jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas oscarowej gali na deskach Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles. 77. edycja wręczenia wyróżnień Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się 27 lutego. Zapraszamy na naszą specjalną stronę Oscary 2005 i do wzięcia udziału w konkursie, w którym należy wytypować tegorocznych triumfatorów w najważniejszych kategoriach.

W nocy z 27 na 28 lutego, w momencie rozpoczęcia 77. ceremonii wręczenia Oscarów, w miarę ogłaszania kolejnych laureatów, nasza strona będzie na żywo aktualizowana i uzupełniana.

Reklama

Już teraz zapraszamy na relację na żywo z uroczystości!

Cate Blanchett jest w tym roku nominowana za drugoplanową rolę w filmie "Aviator", w którym wcieliła się w Katharine Hepburn.

Po raz pierwszy oscarową nominacje zdobyła w 1999 roku. Członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej docenili jej pierwszoplanową kreację w obrazie "Elizabeth".

Aktorka na swoim koncie ma udział także w takich filmach, jak między innymi "Idealny mąż", "Człowiek, który płakał", "Dotyk przeznaczenia", "Włamanie na śniadanie", trylogia "Władca Pierścieni", "Kroniki portowe", "Niebo", "Veronica Guerin", "Kawa i papierosy", "Zaginione".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cate Blanchett | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje