Nowy film z Arkadiuszem Jakubikiem. Zdjęcia wystartowały w Bielsku-Białej

Arkadiusz Jakubik
Arkadiusz Jakubik FiPAK / ForumAgencja FORUM

"Radioamator": trwają zdjęcia w Bielsku-Białej

"Radioamator": nowy film z Arkadiuszem Jakubikiem

Julia Pietrucha w rozmowie z InteriąPaulina GandorINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?