Reklama

Nowy film twórcy "Bezdroży"

Alexander Payne i Fox Searchlight ponownie połączą swe siły. Tym razem przy rodzinnym komediodramacie "The Descendants". Będzie to pierwszy film Payne'a od czasu "Bezdroży".

Zdjęcia do "The Descendants" rozpoczną się na Hawajach pod koniec tego lub na początku nastepnego roku. Na razie nie skompletowano jeszcze obsady.

Reklama

Reżyser obecnie jest w trakcie dopracowywania scenariusza Nata Faxona i Jima Rasha, który jest adaptacją debiutanckiej powieści Kaui Hart Hemmings pod tym samym tytułem.

Akcja "The Descendants" rozgrywa się na Hawajach i przedstawia historię bogatego właściciela ziemskiego, który wraz ze swoimi dwiema córkami wyrusza na poszukiwanie kochanka swojej żony w nadziei, że nie jest jeszcze za późno na uratowanie rodziny.

Film pod szyldem "Ad Hominem" wyprodukują Payne, Jim Burke i Jim Taylor.

Po niemal pięciu latach od ostatniego filmu, Payne ma w głowie także inny projekt, obecnie pod roboczym tytułem "Downsizing".

W "Downsizing" mają zagrać Paul Giamatti, Sacha Baron Cohen i Reese Whiterspoon. Będzie to społeczna satyra, w której bohater grany przez Giamattiego zdaje sobie sprawę, że żyłoby mu się o wiele lepiej, gdyby się skurczył.

Payne chce najpierw nakręcić "The Descendants", ponieważ "Downsizing" jest większym przedsięwzięciem, wymaga więc więcej czasu na prace przed-produkcyjne.

Póki co Payne nie zaczął jeszcze żadnych zdjęć. Pracuje natomiast jako producent wykonawczy przy serialu stacji HBO "Hung".

Variety

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alexander Payne | twórca | Bezdroża | film | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje