Reklama

Reklama

Nowa ofiara Freddy'ego i Jasona

Według najnowszych doniesień z planu realizacji horroru "Freddy vs Jason", Brada Renfro ("Tart") zastąpi Jason Ritter, aktor znany z roli w dreszczowcu "Swimfan", który znalazł się w tym tygodniu na szczycie amerykańskiego box office'u. Nie wiadomo, dlaczego Brad Renfro opuścił ekipę obrazu.

Prace na planie krwawej opowieści rozpoczęły się planowo 9 września, w kanadyjskim Vancouver i zmiana aktorów nie wpłynie podobno na powstanie jakichkolwiek opóźnień.

Obok Jasona Rittera, w horrorze "Freddy vs Jason" mają pojawić się Monica Keena ("Orange County") oraz Kelly Rowland, wokalistka grupy "Destiny's Child".

W filmie Robert Englund pojawi się na ekranie już po raz ósmy jako krwiożerczy Freddy Krueger. Wciąż jednak nie wiadomo, kto zagra jego przeciwnika, Jasona Vorheesa. Kane Hodder, który wcielił się w siepacza pięć razy, nie został zaangażowany do produkcji przez realizatorów filmu ze studia New Line Cinema.

Reklama

"Freddy vs Jason" ma opowiadać o grupie przyjaciół, którzy łączą swe siły, chcąc doprowadzić do pojedynku pomiędzy Freddym Kruegerem ("Koszmar z ulicy Wiązów") i Jasonem Vorheesem ("Piątek trzynastego"). Nie wiedzą nawet, jak nierozważne są ich działania.

Na fotelu reżysera opowieści zasiądzie Ronny Yu ("Narzeczona laleczki Chucky"). Autorami scenariusza są Mark Swift i Damian Shannon.

"Freddy vs Jason" będzie ósmym filmem o Freddym Kruegerze, i już jedenastym, w którym pojawi się Jason Vorhees.

Premiera filmu zaplanowana jest na lato 2003 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ronny Yu | Jason Ritter | Nie wiadomo

Reklama

Reklama

Reklama