Reklama

Nolan porzuci "Batmana"?

Reżyser "Batmana - Początku" i "Mrocznego rycerza", Christopher Nolan, zasugerował, że może zrezygnować z tworzenia kolejnej części przygód człowieka-nietoperza.

W związku z tym, że "Mroczny rycerz" okazał się jednym z największych przebojów kasowych ostatnich lat, z pewnością doczeka się kontynuacji. Możliwe jednak, że zabraknie w niej człowieka, który jest odpowiedzialny za sukces i wysoki poziom dwóch ostatnich "Batmanów".

Reklama

Christopher Nolan udzielił ostatnio wywiadu, w którym zasugerował, że może zrezygnować z reżyserii kolejnego filmu opartego na komiksowych przygodach Bruce'a Wayne'a.

"Trzeba poruszyć dwie kwestie. Pierwsza z nich, to nacisk na fabułę. Jaka będzie fabuła? Czy będzie to historia, która tak mnie uwiedzie, że poświęcę kolejnych kilka lat na stworzenie kolejnej części? To jest dla mnie najważniejsze pytanie. Drugim, bardziej banalnym pytaniem jest: Jak dużo udanych filmów, będących trzecią częścią możemy wymienić?" - powiedział Nolana w wywiadzie dla "Los Angeles Times".

No właśnie, ile możemy wymienić takich filmów?

Cinemablend

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christopher Nolan | porzucić | Nolan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje