Reklama

Niezależny Borys Szyc

Borys Szyc, znany między innymi z kryminalnej komedii "Vinci" oraz serialu "Oficer", w połowie lipca rozpocznie zdjęcia do niezależnego filmu, w którym partnerować będą mu Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz.

O swoich najnowszych planach filmowych Borys Szyc opowiedział w sobotę, 2 lipca, podczas odbywającego się w Międzyzdrojach X Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd.

Reklama

Jak ujawnił Szyc, za kamerą niezależnego filmu, w którym zagra, stanie Łukasz Kropowski, a pierwszy klaps na planie padnie 16 lipca.

Latem Borys Szyc weźmie również udział w zdjęciach do produkcji Teatru Telewizji.

Następnie Szyc ma w planach pracę nad filmem "Nadzieja" na podstawie pomysłu Krzysztofa Kieślowskiego, do którego scenariusz napisał Krzysztof Piesiewicz. Obraz powstanie w koprodukcji międzynarodowej, a Szyc wcieli się w postać chłopaka, który w młodym wieku stracił matkę - to przeżycie sprawia, że jego bohater, na wzór Św. Franciszka, postanawia robić w życiu wyłącznie dobre uczynki.

Borys Szyc potwierdził również, że rozpoczął już przygotowania kondycyjne do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, opowiadającego o oficerach jednostki GROM. Zdjęcia do tego obrazu ruszą za półtora roku, a kolejne ujęcia mają powstawać między innymi na Dominikanie i wyspach Pacyfiku.

W obsadzie filmu Smarzowskiego oprócz Szyca pojawi się Robert Więckiewicz.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: więckiewicz | robert | Borys Szyc | borys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje