Reklama

Nie chce pracować z Jolie?

Nie będzie kontynuacji sensacyjnej produkcji "Salt", w której główną rolę zagrała Angelina Jolie. Phillip Noyce, reżyser filmu, oświadczył, że nie ma zamiaru wracać do tej historii.

"Na płytach Blu-ray dostępne są trzy alternatywne zakończenia filmu. Ja nie mam już niczego więcej do zaoferowania Evelyn Salt [bohaterka, w którą wcieliła się Angelina Jolie - red.]" - powiedział Noyce.

Reklama

Czyżby reżyser nie chciał już współpracować z hollywoodzką aktorką?

"Jeśli miałby powstać sequel tej opowieści, lepiej, żeby wyreżyserował ją ktoś, kto ma świeże spojrzenie na tę historię. Wtedy mogłaby nawet powstać cała seria" - dodaje twórca, który wydaje się być zmęczony produkcją.

Na razie studio Sony Pictures, które stoi za sukcesem obrazu, nie zdecydowało, czy powstanie kontynuacja "Salt". Propozycja jest jednak kusząca. Podobno scenarzysta Kurt Wimmer ma już pomysł na sequel, a Angelina Jolie nie powiedziała "nie".

Przypomnijmy, że "Salt " zarobił na całym świecie już 293,5 mln dolarów. W produkcji, u boku Angeliny Jolie, pojawił się Daniel Olbrychski.

Przeczytaj naszą recenzję filmu "Salt".

Tymczasem Phillip Noyce przygotowuje się do realizacji komedii romantycznej "Timeless". W kolejce czeka także scenariusz autorstwa Christophera Hamptona, będący ekranizacją powieści "Dirt Music", w którym główną rolę ma zagrać Russell Crowe.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chcę | blu-ray | Angelina Jolie | jolie | Salt | Phillip Noyce | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje