Reklama

Nie będzie "Nagiego instynktu 2"?

Sharon Stone, która z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie kontynuacji erotycznego thrillera z 1992 roku "Nagi instynkt", będzie zapewne zawiedziona. Projekt realizacji filmu został odłożony - tak przynajmniej podają hollywoodzkie źródła. Magazyn "Variety" i dziennik "New York Daily" twierdzą, że planowana produkcja sequela z powodu braku odtwórców głównych ról męskich nie rozpocznie się w terminie.

Jedyną aktorką, która na pewno chce wystąpić w "Nagim instynkcie 2", jest Sharon Stone, która w pierwowzorze zagrała rolę Catherine Trammell. Wciąż nie wiadomo, kto będzie jej ekranowym partnerem. Rolę proponowano już Michaelowi Douglasowi (w oryginale grał detektywa Nicka Currana) i Robertowi Downey'owi Jr., ale obaj aktorzy odrzucili propozycje.

Reklama

Także Paul Verhoeven, który był reżyserem przeboju "Nagi instynkt", nie podjął się zadania robienia filmu, podobno z powodu nieporozumień z Sharon Stone.

"Sharon jest gotowa. Ona naprawdę może znowu zagrać Catherine Trammell. Podoba się jej scenariusz i chce zrobić ten film. Czeka na to z niecierpliwością" - powiedział Chuck Binder, menedżer aktorki. Z kolei Cindi Berger, która reprezentuje interesy gwiazdy oświadczyła, że Stone zadowoliłaby suma honorarium w wysokości 15 mln dolarów.

Tymczasem Liz Smith, ceniona amerykańska felietonistka, utrzymuje, że studio filmowe MGM nie tylko odłożyło projekt, ale nie ma zamiaru na razie kręcić sequela "Nagiego instynktu". Wcześniej przygotowało rozpoczęcie zdjęć w Nowym Jorku na początek lutego i marca.

Anonimowe źródło w MGM poinformowało "Variety": "Sequel zapewne kiedyś powstanie, ale nie wiemy dokładnie kiedy".

To nie koniec kłopotów. David Cronenberg, który był podobno zainteresowany realizacją filmu, oświadczył: "Mam wątpliwości co do tego projektu".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sharon Stone | naga | Instynkt | Stone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje