Reklama

Najseksowniejszy wampir

Robert Pattinson, który jeszcze nie tak dawno robił za ładne tło dla Daniela Radcliffe'a w "Harry Potter i Czara Ognia", dziś dzięki głównej roli w filmie "Zmierzch" stał się głównym bohaterem marzeń każdej nastolatki w USA. Ostatnio w rankingu najseksowniejszych mężczyzn magazynu "People" znalazł się na 13. miejscu.

22-letni aktor z dnia na dzień wspiął się na szczyty popularności. Jego twarz zdominowała okładki kolorowych czasopism. Teraz znalazł się na 13. (pechowym?) miejscu najseksowniejszych mężczyzn według magazynu "People". Dołączył więc do "pięknej" elity. Co ciekawe, wyprzedził takie gwiazdy, jak Brad Pitt, Tom Cruise czy Antonio Banderas, którzy znaleźli się poza pierwszą piętnastką, a tak jak młody Pattinson mają na swoim koncie rolę wampira.

Reklama

Pytany o przyczyny swojej aktualnej popularności, żartował:

"Kiedyś trzeba było zdjąć w tym celu koszulkę, teraz dziewczyny wolą, żebyś je ugryzł".

Gdy młody aktor pojawił się na premierze swojego najnowszego filmu w Chicago i San Francisco, dziewczyny wręcz biły się o jego autograf. W Los Angeles fanki rozbiły prawdziwe obozowisko i czekały, aby zobaczyć swojego idola na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali. USA ogarnął wampiryczny szał.

Na pół roku przed premierą filmu tygodnik "Etertainment Weekly" umieścił na okładce jednego z numerów gwiazdy filmu "Zmierzch" i jak się wkrótce okazało był to najlepiej sprzedający się numer 2008 roku. Z tego powodu redakcja zdecydowała się na rzadką dla siebie decyzję ponownego zaprezentowania bohaterów filmowych na okładce. Ostatecznie wydanie z 14 listopada miało 3 różne okładki z głównymi bohaterami filmu.

Pattinson zadebiutował jako 19-latek właśnie w serii o Harry Potterze w roli Cedrika Diggory'ego, wcześniej pojawił się w małej rólce w "Vanity Fair". Przy okazji filmu "Zmierzch" pokazał, że ma też inne talenty i skomponował jeden z utworów umieszczonych na ścieżce dźwiękowej filmu. Ciekawe, jak potoczy się dalej kariera przystojnego Anglika.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | USA | people | aktor | Harry Potter | najseksowniejsi | wampir

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama