Reklama

Najseksowniejsze filmy

George Clooney w swoim czasie był królem rankingów na najseksowniejszego mężczyznę świata. Najwidoczniej siła jego seksapilu wpływa na filmy, w których gra. "Co z oczu, to z serca" wygrało w rankingu na najseksowniejsze filmy wszech czasów.

W filmie Stevena Sodebergha Clooney'owi partnerowała Jennifer Lopez, która zagrała piękną policjantkę, starającą się rozbroić uciekinierów z więzienia (jednego z nich gra Clooney). Która kobieta jednak zdoła pokonać najbardziej zatwardziałego kawalera Hollywood? Łatwo się więc domyślić, która strona w tej walce zostanie na końcu roz...brojona.

Reklama

Po piętach zwycięzcy depcze film z Cary Grantem. Klasyczna już komedia romantyczna "Dziewczyna Piętaszek" Howarda Hawksa z 1940 roku, znalazła się na drugim miejscu rankingu.

Podium zdominowały komedie, bo na trzecim miejscu pojawił się film, od którego zaczął się wielki romans Hollywood - "Mr. i Mrs. Smith". To w nim nietypowe małżeństwo zawodowych zabójców zagrali Angelina Jolie i Brad Pitt. Produkcja faktycznie zakończyła się zabójstwem... małżeństwa Pitta z Jennifer Aniston.

Poza podium listy, stworzonej przez "Entertainment Weekly", znalazły się m.in. "Byki z Durham" z Kevinem Costnerem i Susan Sarandon (na planie tego filmu aktorka poznała swojego męża Tima Robinsa). Do dziesiątki najseksowniejszych filmów dostały się też "Nie oglądaj się teraz" i "Przed zachodem słońca".

Lista 10 najseksowniejszych filmów wszech czasów:

1.. "Co z oczu to z serca", reż. Steven Sodebergh (1998)
2. "dziewczyna Piętaszek", reż. Howard Hawks (1940)
3. "Mr. i Mrs. Smith", reż. Doug Liman (2005)
4. "Żar ciała", reż. Lawrence Kasdan (1981)
5. "Byki z Durham", reż. Ron Shelton (1988)
6. "Nie oglądaj się teraz", reż. Nicolas Roeg (1973)
7. "I twoją matkę też', reż. Alfonso Cuaron (2001)
8. "Ostatni Mohikanin", reż. Michael Mann (1992)
9. "Spacer po księżycu", reż. Tony Goldwyn (1999)
10. "Przed zachodem słońca", reż. Rochard Linklater (2004)

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: George Clooney | najseksowniejsi | filmy | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama