Reklama

Nagi Potter i wściekli rodzice

Nagie zdjęcia Daniela Radcliffe'a, znanego przede wszystkim z roli Harry'ego Pottera, promujące nową teatralną sztukę "Equus", w której aktor gra główną postać, wywołują spore zamieszanie zarówno wśród fanów gwiazdora, jak i ich rodziców.

Na jednym ze zdjęć widać nagiego Daniela (widoczny od pasa w górę) i przytulającą się do niego nagą aktorkę. Na innym widać znów nagiego Daniela, tym razem z koniem.

Reklama

Zdjęcia są już bardzo popularne wśród młodych fanek 17-letniego aktora, który uwielbiany jest za swoją kreację w filmach o chłopcu-czarodzieju.

Jednak rodzice fanów są innego zdania. Zaczęli pisać nawet maile do redaktorów stron internetowych poświęconych Harry'emu Potterowi.

W jednym z nich można przeczytać:

"My jako rodzice, uważamy, że on nie powinien pokazywać się nago. Jesteśmy bardzo zawiedzeni i będziemy unikać przyszłych filmów, jakie on zrobi".

Rzeczniczka młodego aktora, Venessa Davies mówi:

"Daniel nie chce odciąć się od wizerunku Harry'ego Pottera, ale chce również pokazać, że jest aktorem, który może grać bardzo różne role. Fani Pottera bardzo go w tym wspierają".

Sztukę "Equus" będzie można oglądać w teatrach Londynu od 27 lutego.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Radcliffe | naga | Potter | rodzice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje