Reklama

Mroczne strony rock and rolla

Jason Behr (serial "Roswell - w kręgu tajemnic"), Sarah Wynter ("Muza"), Dominic Monaghan ("Władca Pierścieni: Dwie Wieże") i Joshua Leonard ("Blair Witch Project") zagrają główne role w filmie "Shooting Livien". Obraz będzie psychologicznym dramatem osadzonym w środowisku muzyków rockowych. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w sobotę, 15 listopada.

"Shooting Livien" opowie o tytułowym wokaliście (Behr) zespołu muzycznego, który po latach starań znalazł się wreszcie na progu wielkiej kariery.

Niestety, lider grupy musi cały czas zmagać się z własnymi problemami psychicznymi. Uprzednio przeżyte rozczarowania wywarły tak potężny wpływ na jego umysł, ze bohater stopniowo zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Granice pomiędzy światem realnym i fantazją zaczynają mu się powoli zacierać...

Sarah Wynter wcieli się w postać poszukiwaczki talentów, która najpierw "odkrywa" grupę Johna Liviena dla wielkiej wytwórni, a potem wiąże się osobiście z młodym piosenkarzem.

Reklama

Dominic Monaghan (odtwórca roli hobbita Merry'ego w adaptacji tolkienowskiej trylogii) i Joshua Leonard będą na ekranie członkami zespołu.

Scenarzystką i reżyserką filmu jest Rebecca Cook, autorka niezależnych dramatów "Gypsy Years" i "The Chester Story".

Zdjęcia do obrazu, przygotowywanego dla firmy produkcyjnej Velveteen Films, zostaną zrealizowane w Nowym Jorku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy