Reklama

Reklama

Monica Bellucci w prześwitującej siateczce. 56-latka w odważnej stylizacji!

Monica Bellucci zniewala w stylizacji Dolce & Gabbana. Aktorka w Wenecji postawiła na kalsyczną czerń, jednak nie zabrakło drapieżnych akcentów. 56-letnia gwiazda kina kolejny raz pokazała, że jest w świetnej formie!

Monica Bellucci

Monica Bellucci zachwyciła w Wenecji

Monica Bellucci zachwyciła w Wenecji

Dziesiątki produkcji, wiele nagród, miliony fanów - Monica Bellucci od lat jest obecna w mediach. Aktorka niezmiennie zachwyca i inspiruje. Ostatnio pojawiła się w Wenecji i zrobiła piorunujące wrażenie na wielbicielach. 56-latka zdecydowała się na kreacje od Dolce & Gabbana z biżuterią marki Cartier.

Monica Bellucci postawiła na klasyczny garnitur, choć niepozbawiony "pazura". Do marynarki i spodni dodano transparentną bluzkę, która odsłania bieliznę i smukłą sylwetkę gwiazdy kina. Trzeba przyznać, że w tej stylizacji prezentuje się zjawiskowo.

Reklama

Monica Bellucci na Instagramie

Monica Bellucci debiutowała w 1990 roku. Od tego czasu pojawiła się w dziesiątkach produkcji filmowych, kampanii reklamowych, sesji zdjęciowych czy pokazów mody. Widzowie z pewnością pamiętają jej role w filmach "Doberman", "Nieodwracalne", "Podejrzany", "Melanie" czy "Pasja". Wielokrotnie nagradzana aktorka od dekad cieszy się międzynarodową sławą.

Pokolenia fanów zachwyca nie tylko jej talent aktorski, ale również uroda. Dla wielu osób jest ona bowiem prawdziwą inspiracją, a dla niektórych - ideałem. Każdego dnia setki tysięcy internautów odwiedza jej konta w mediach społecznościowych, by sprawdzić, co nowego u ulubienicy. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 4,3 mln internautów.

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje