Reklama

Reklama

"Miłość, seks & pandemia": Co podnieca współczesne kobiety? [FABUŁA]

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" i "Kobiety mafii", powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety.

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" i "Kobiety mafii", powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety.
Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan i Zofia Zborowska-Wrona promują "Miłość, seks & pandemię" /Kino Świat /materiały prasowe

Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym - zapowiada dystrybutor, Kino Świat.

Trzy kobiety szukają zabawy w najkrótszą noc roku

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny - mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Reklama

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu.

Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model.

Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) - kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer - zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

W filmie "Miłość, seks & pandemia" zobaczymy także: Weronikę Lesiak, Dawida Czupryńskiego, Michała Czarneckiego, Leonardo Marquesa, Wojciecha Sikorę, Tomasza Dedka, Zbigniewa Kozłowskiego, Krystiana Hołdaka, Adriana Kłosa, Grzegorza Barłoga i Daniela Romana.

"Cierpimy na epidemię samotności"

"Cierpimy na epidemię samotności. Coraz łatwiej przychodzi nam wyzuty z emocji seks, a nie potrafimy stworzyć relacji z drugim człowiekiem opartej na bliskości" - taką diagnozę współczesności stawia jedna z bohaterek filmu.

W zwiastunie produkcji, obok typowych dla reżysera licznych scen seksu, znajdziemy także odwołania do bieżących wydarzeń politycznych (uliczne protesty).

Szybki montaż gwałtownych wydarzeń z życia trzech bohaterek filmu puentuje głos narratora: "Jedyne, co ma sens w tej sytuacji, to podjęcie decyzji - czy skierujemy się w stronę ciemności, czy światła Chrystusa".

"Miłość, seks & pandemia" trafi na ekrany kin 4 lutego 2022.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

"Sanatorium miłości": Kiedy nowe odcinki?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL