Reklama

Reklama

Miller pracuje nad "Sin City 2"

Frank Miller, scenarzysta i współreżyser filmu "Sin City - Miasto Grzechu", zdradził czasopismu "Now Playing Magazine", że wspólnie z reżyserem Roberto Rodriguezem ("Desperado", "Mali agenci") "są na etapie ostatnich poprawek" do scenariusza drugiej części obrazu. Początek zdjęć zaplanowano na styczeń 2006.

Tak szybki termin rozpoczęcia realizacji "Sin City 2" związany jest zapewne z ogromnym sukcesem pierwszej części ekranizacji kultowego komiksu. Podobno reżyser Robert Rodriguez znany jest także z tego, że nie jest zdolny do bezczynności.

"Robert nie robi wiele hałasu wokół swoich projektów. On po prostu od razu zabiera się do pracy" - wyjaśnia Miller.

Nie jest jeszcze pewne, czy Miller znów pojawi się w krótkim epizodzie; w pierwszej części zagrał księdza zamordowanego przez postać, odtwarzaną przez Mickey Rourke'a.

Miller zapowiedział również, że historia "Sin City 2" oparta będzie na jednej z historyjek z jego rysunkowej powieści "Sin City" oraz na "zupełnie nowej historii, którą wymyśliłem specjalnie na potrzeby filmu, a która przeplata się z głównym wątkiem".

Reklama

To powinno zadowolić fanów, którzy martwią się, że wraz z eksploatacją wszystkich wątków komiksu, stracą szanse na kolejne filmy duetu Miller - Rodriguez.

"Nie zastanawiam się nad tym, co się stanie, jak skończy mi się materiał wyjściowy, bo cały czas tworzę komiksy. Poza tym, mam je cały czas w głowie" - zakończył Miller.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Rodriguez | Millerowie | city | NAD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje