Reklama

Milla Jovovich - pracowity początek roku

Milla Jovovich, słynna modelka i gwiazda takich filmów jak "Piąty element" czy "Joanna d'Arc", zgodziła się zagrać główne role w dwóch niezależnych produkcjach. Już niebawem aktorka rozpoczyna zdjęcia do obrazu "Resident Evil", realizowanego na podstawie popularnej gry komputerowej oraz do romantycznej komedii "You Stupid Man".

Niełatwej sztuki przeniesienia na ekran gry "Resident Evil" podjął się Paul Anderson ("Mortal Kombat", "Ukryty wymiar"). Film skoncentruje się wokół wojskowych oddziałów specjalnych, walczących z superkomputerem, który wymknął się spod kontroli i opanował tajne laboratorium. Aby uratować świat, oddziały muszą unicestwić setkę naukowców, którzy po incydencie w laboratorium, w tajemniczych okolicznościach ulegli przeistoczeniu w groźne mutanty. Jovovich zagra postać zwaną Alice the Zombie Killer.

Reklama

"Stupid" to z kolei romantyczna opowieść o mężczyźnie, którego była dziewczyna (w tej roli Milla Jovovich) przeprowadza się do Los Angeles, aby zostać gwiazdą telewizji. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że jej były chłopak zakochał się w innej wraca, aby odzyskać jego miłość.

Zdjęcia do "Stupid" rozpoczną się już w styczniu w Toronto, potem na kilka tygodni ekipa przeniesie się do Nowego Jorku. Natomiast realizacja "Resident Evil" rusza w lutym w Berlinie.

Hollywood Reporter

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Milla Jovovich | Resident Evil | Milla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje