Reklama

McAdams dołącza do "Sherlocka"

Jak donosi jeden z serwisów filmowych, do obsady powstającego właśnie "Sherlocka Holmesa" w reżyserii Guy'a Ritchiego dołączy Rachel McAdams - aktorka znana z "Polowania na druhny" i "Rodzinnego domu wariatów".

McAdams wcieli się w postać Irene Adler - tajemniczej śpiewaczki operowej z opowiadania "A Scandal in Bohemia", w której zadurzył się sławny detektyw z Baker Street.

Reklama

Mimo że postać Irene Adler pojawiła się w literackiej wersji życia Holmesa tylko raz, już zapowiedziano że jej postać powróci, jeżeli twórcy zdecydują się w przyszłości na kontynuowanie filmu.

"Sherlock Holmes" Guy'a Ritchiego oparty jest na opowiadaniach Arthura Conana Doyle'a i na nowej, komiksowej wersji przygód londyńskiego detektywa, stworzonej przez Lionela Wigrama. W przeciwieństwie do swoich filmowych poprzedników, przyszły Holmes z przestępcami nie będzie walczył jedynie siłą inteligencji. Ze statecznego gentlemana przeistoczy się w sprawnego szermierza i pięściarza.

Przypomnijmy, że główne role, obok Rachel McAdams, zagrają: Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes), Jude Law (doktor John H. Watson) i Mark Strong (Blackwood).

Pierwszy klaps na planie filmu Ritchiego zaplanowano już w przyszłym miesiącu.

Comingsoon.net

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: holmes | Adler | Sherlock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje