Reklama

Matthew McConaughey tajniakiem

Matthew McConaughey ("Władcy ognia", "Jak stracić chłopaka w 10 dni?") najprawdopodobniej zostanie gwiazdą komedii "Arrested Development". Obraz opowie o policjancie, który incognito prowadzi śledztwa w sprawach związanych z handlem narkotykami. Pewnego dnia, po ukończeniu 30 roku życia, bohater zostaje jednak wysłany na przymusową emeryturę.

Dzielny stróż prawa specjalizuje się w infiltracji środowisk szkolnych.

Reklama

Rozgoryczony usunięciem na boczny tor, bohater postanawia wykonać jeszcze jedno tajne zadanie - w najbardziej prestiżowym liceum swojego miasta.

Producentem zapowiadanego obrazu będzie Gus Gustawes, odpowiedzialny także za inny nowy projekt McConaughey'a - "Sahara".

"Bohater filmu jest niepoprawnym optymistą, który nie rozumie, dlaczego ktoś inny musi zająć jego miejsce. Zapomina, że nie wygląda już na osiemastolatka" - powiedział Gustawes w wywiadzie dla pisma Variety.

"Nastrój opowieści przypomina ZoolanderaOld School, których humor bardzo spodobał się Matthew" - dodał producent.

Szkic scenariusza "Arrested Development" napisał Johnny Rosenthal.

Komedia powstanie dla wytwórni New Line Cinema.

Zanim jednak Matthew McConaughey trafi ponownie do szkoły, czeka go wyprawa na pustynię.

Realizacja filmu "Sahara", awanturniczego widowiska na podstawie powieści Clive'a Cusslera, ma bowiem rozpocząć się już w listopadzie.

Aktor zagra w tym filmie poszukiwacza przygód Dirka Pitta, a u jego boku w roli pięknej lekarki wystąpi Penelope Cruz ("Vanilla Sky", "Kapitan Corelli").

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matthew McConaughey | tajniak | film | Bohater

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje