Reklama

Matrix wstrzymany

Keanu Reeves przerwał prace na planie filmów "Matrix - Reaktywacje" i "Matrix - Rewolucje", by czuwać przy swej chorej siostrze. Aktor opuścił Sydney i przebywa obecnie w Los Angeles. Nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić na plan. Siostra Keanu Reevesa jest chora na białaczkę.

Kim walczy z chorobą od lat, jednak ostatnio jej stan pogorszył się i aktor zdecydował się przerwać pracę i być przy siostrze w ciężkich chwilach. Keanu Reeves powiedział, że Kim jest najważniejszą osobą w jego życiu i że nie wyobraża sobie, że mógłby być teraz z dala od niej.

Reklama

"Wszystko zmienia się w twoim życiu, kiedy musisz zmierzyć się z taką sytuacją, kiedy dramat dotyka najbliższą ci osobę" - wyjaśnił aktor.

"Kim była zawsze przy mnie. Teraz ja powinienem czuwać nad nią" - dodał Keanu Reeves.

Decyzję aktora uszanowali producenci sequeli kultowego "Matrixa" i wstrzymali prace na planie.

W związku z chorobą siostry Keanu Reeves postanowił zwolnić nieco tempo i nie przyjmuje wielu ofert zawodowych. 35-letnia Kim walczy z chorobą od ponad dziesięciu lat i w styczniu tego roku wyznała bratu, iż ten rok może być jej ostatnim. By być jak najbliżej siostry aktor sprzedał swój dom w Burbank i przeniósł się w okolice Los Angeles.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves | Nie wiadomo | Los Angeles | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje