Reklama

Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

Małgorzata Kożuchowska pojawi się jesienią w dwóch nowych produkcjach

Aktorka nie ukrywa, że jednym z urodzinowych życzeń jest również szybki powrót do realizacji projektów, które ze względu na pandemię zostały zawieszone. 28 maja w Teatrze Narodowym w Warszawie miała się odbyć premiera "Matki Joanny od Aniołów" z jej udziałem.

Reklama

"Być może, w zależności od rozporządzeń, będziemy powoli wracać do prób, ale na pewno w tym sezonie nie odbędzie się już żadne przedstawienie ani premiera z publicznością" - mówi Małgorzata Kożuchowska. Tuż po premierze teatralnej planowała rozpocząć pracę na planie drugiego sezonu serialu "Motyw", realizowanego dla TVN. Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi.

Nieco jaśniej rysują się plany na lato i jesień. Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z PAP Life zdradziła bowiem, że pojawi się w dwóch nowych produkcjach. Jedną z nich będzie nowy film braci Michała i Wojciecha Węgrzynów (znanych m.in. z filmu "Proceder), a drugą kolejny projekt twórców "Twojego Vincenta". Tym razem reżyserka Dorota Welchman przedstawi nową wersję "Chłopów" Władysława Reymonta.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje