Reklama

Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

Małgorzata Kożuchowska pojawi się jesienią w dwóch nowych produkcjach

Podczas gdy Kożuchowska czuwała nad przygotowaniami do nagrania urodzinowego filmiku, jej mąż Bartłomiej Wróblewski i menadżerka Anna Zielińska w tajemnicy przed nią szykowali niespodziankę.

Reklama

"Bartek zaprowadził mnie do pokoju, w którym był komputer. Kiedy się przyjrzałam, okazało się, że na ekranie są okienka, to była telekonferencja, trzydziestu moich przyjaciół, którzy czekali na mnie z lampką szampana i zaśpiewali mi jednocześnie "Sto lat". Rozmawialiśmy przez dwie godziny. Absolutnie się tego nie spodziewałam" - mówi nam Małgorzata Kożuchowska. I dodaje, że tych urodzin długo nie zapomni. "Pomimo że spędzam w domu już któryś tydzień, udało mi się więc zrealizować film z grupą przyjaciół w pełnej scenografii i charakteryzacji, a do tego jeszcze odbyć takie wspaniałe urodzinowe party" - mówi.

Choć zarówno klip jak i niespodziankę zorganizowaną przez męża aktorka traktuje jak najlepsze prezenty, przyznaje, że ma jeszcze jedno urodzinowe życzenie. Jest nim zebranie pieniędzy w zbiórce "Milion na milion", którą organizuje w serwisie siepomaga.pl. Dochód z niej będzie przeznaczony na zakup latptopów dla dzieci z potrzebujących rodzin.

"Na moim instagramie jest ponad milion followersów, gdyby każdy wpłacił na moją zbiórkę złotówkę, to byłby najlepszy prezent urodzinowy. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć w laptopy i komputery setki dzieci, które muszą uczyć się zdalnie. Pamiętajmy o rodzinach wielodzietnych, gdzie dwójka lub trójka dzieci ma jednocześnie lekcje i nie są w stanie ich odbyć na jednym laptopie" - apeluje gwiazda w rozmowie z PAP Life.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje