Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska: Koniec zdjęć do kontynuacji "365 dni"

Magdalena Lamparska, odtwórczyni roli Olgi w filmie "365 dni", właśnie zakończyła zdjęcia do ekranizacji kolejnych dwóch powieści Blanki Lipińskiej „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. Aktorka zdradziła, jak będzie wspominała tę współpracę.

Magdalena Lamparska, odtwórczyni roli Olgi w filmie "365 dni", właśnie zakończyła zdjęcia do ekranizacji kolejnych dwóch powieści Blanki Lipińskiej „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. Aktorka zdradziła, jak będzie wspominała tę współpracę.
Magdalena Lamparska w filmie "365 dni" /Everett Collection /East News

W połowie maja ogłoszono, że ruszają zdjęcia nie do jednego filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, a do dwóch i oba sequele powstają na zamówienie Netflixa. Producenci tych obrazów ujawnili, że w obsadzie tak jak w pierwszej części znaleźli się Anna Maria Sieklucka jako Laura, Michele Morrone jako Massimo oraz Magdalena Lamparska, która znowu wcieliła się w postać Olgi, najlepszej przyjaciółki Laury. Zapowiedzieli również, że na ekranie zobaczymy także Simone Sussinę, który zagra nowego bohatera - Nacho.

Magdalena Lamparska w kontynuacjach "365 dni"

Przygoda Lamparskiej na tym planie filmowym właśnie się zakończyła, o czym aktorka poinformowała w najnowszym wpisie na Instagramie. Z tonu jej wpisu wynika, że nie tylko świetnie się czuła, odgrywając rolę swojej bohaterki, ale także bardzo zaprzyjaźniła się z innymi aktorami: "Ta niesamowita podróż dla mnie właśnie się kończy. Teraz niecierpliwie czekam na filmy" - napisała Lamparska obok zdjęcia z planu i podziękowała wszystkim osobom, z którymi pracowała w czasie kręcenia sequeli, między innymi Blance Lipińskiej, reżyserowi Tomaszowi Mandesowi, producentce Ewie Lewandowskiej i aktorom grającym główne role. Aktorka na pożegnanie upiekła także dla ekipy ciasta z owocami. Koleżankę z planu czule pożegnali Anna Maria Sieklucka i Simone Sussina, zostawiając pod jej postem pełne komplementów komentarze.

Reklama

Dla Magdaleny Lamparskiej rola Olgi była niemałym wyzwaniem. W wywiadach zdradziła, że początkowo, wcielając się w tę postać, czuła spory dyskomfort, bo jej bohaterka jest totalnym przeciwieństwem jej samej. Ponadto wygląd tej postaci wymagał od Lamparskiej sporej charakteryzacji. Jednak popularność, jaką dała jej rola w ekranizacjach Blanki Lipińskiej, warta była tych poświęceń.

Kontynuacja "365 dni": Seks, seks i jeszcze więcej seksu

Natomiast sama pisarka, która jest współautorką scenariuszy, przed rozpoczęciem zdjęć zapowiadała, że w kolejnych dwóch częściach erotycznych przygód Laury i Massimo na widzów czeka kilka niespodzianek, ale jedna rzecz będzie w nich niezmienna: "Będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu" - napisała w jednym z postów na temat nowych filmów Lipińska. Choć równocześnie wiadomo, że w scenariuszach kontrowersyjne treści z obu powieści zostaną nieco złagodzone.

Współpraca Blanki Lipińskiej z Netflixem przy ekranizacjach kolejnych jej powieści to efekt ogromnego sukcesu, jaki odniósł jej pierwszy film "365 dni" na tej platformie. W 2020 roku, gdy produkcja pojawiła się wśród propozycji Netflixa, błyskawicznie stała się hitem na całym świecie.

Produkcja dwóch nowych filmów rozpoczęła się w maju w Polsce, a następnie po kilku tygodniach przeniosła się do Włoch. Oba filmy kręcone są razem, a ich premiera na Netflixie jest zaplanowana na 2022 rok.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska | 365 dni (film) | 365 dni: Ten dzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL