Reklama

Maciąg i Szyc w Egipcie

Na planie nowej polskiej komedii romantycznej "Randka w ciemno" sporo niespodzianek. W tym tygodniu ekipa z Warszawy przenosi się do Egiptu. Na wyprawę wyruszają m.in. Katarzyna Maciąg, Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski.

Akcja "Randki w ciemno" rozgrywać się będzie nie tylko w Polsce, ale także w egzotycznych plenerach i zabytkowych miejscach, niedostępnych dla innych ekip filmowych. Po zakończeniu pierwszych zdjęć w Warszawie ekipa postanowiła wyruszyć do Egiptu, m.in. do Hurgady i Luksoru.

Reklama

W scenach egipskich, na które złoży się m.in. przeprawa przez Nil, wystąpią bohaterowie filmu: Katarzyna Maciąg, Anna Dereszowska, Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski.

"Randka w ciemno" to pełna emocji i humoru historia Majki (Katarzyna Maciąg), próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. O jej względy zabiegają dwaj przystojni młodzieńcy, a w trudnych momentach z fantazją wspierają oddane przyjaciółki. Jedna z nich wpadnie na niezwykły pomysł, który odmieni życie Majki.

Komedia romantyczna powstaje według scenariusza Ilony Łepkowskiej. Na fotelu reżysera zasiada mistrz kina akcji Wojciech Wójcik, natomiast autorem zdjęć jest Grzegorz Kędzierski, jeden z najbardziej cenionych polskich operatorów.

W filmie występują: Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Bogusław Linda, Lesław Żurek, Zbigniew Zamachowski, Danuta Stenka, Tomasz Kot oraz Anna Dereszowska.

Dystrybutorem "Randki w ciemno" jest Kino Świat. Produkcją zajmuje się firma New Century Arts, która wraz z Kevinem Spacey'em współprodukowała film "Columbus Day".

Premiera zapowiadana jest na przełom 2009 i 2010 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje