Reklama

M. Zakościelny: Trening przyszłego taty?

W środku nocy robi zgłodniałej 7-latce kanapki, po Warszawie biega trzymając dziecko za rękę. Tatuś idealny? Być może... A na pewno Maciej Zakościelny (serial "Kryminalni") - na planie komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

W najnowszym filmie Ryszarda Zatorskiego, przystojny architekt Michał (Zakościelny) przez kilka dni gości w domu małą Michalinę. Dziewczynka kompletnie przewraca jego poukładany kawalerski świat do góry nogami.

Reklama

Dla Macieja Zakościelnego, który gra w "Tylko mnie kochaj" główną rolę (a przy okazji walczy też o statuetkę Telekamery 2006), oznacza to... przyspieszony kurs ojcostwa!

W roli sprytnej Michaliny w filmie występuje pełna energii i uśmiechu 7-latka. Problem w tym, że gdy pierwszy raz zobaczyła swojego ekranowego partnera... wybuchnęła płaczem!

Przed rozpoczęciem zdjęć do "Tylko mnie kochaj", dziewczynka odwiedziła Maćka na planie "Kryminalnych". Pech chciał, że akurat kręcono ostre, policyjne sceny. Komisarz Brodecki robił wszystko, by nastraszyć bandytów - a nastraszył filmową Michalinę, która obserwowała go siedząc obok reżysera... Po powrocie do domu mała aktorka zaniosła się płaczem i powiedziała mamie, że w filmie nie zagra, bo Maćka nie lubi!

Zakościelny jednak się nie poddał. Odwiedził dziewczynkę w domu, zabrał na spacer do parku i udało mu się. W czasie zdjęć do "Tylko mnie kochaj", na planie byli już niemal nierozłączni.

"Maciek ma z moją córką fantastyczny kontakt. To jedyna osoba, którą ona na planie naprawdę pokochała! Może ją przytulać i strofować, pocałować i dać klapsa... Zajmuje się nią niemal jak prawdziwy tata!" - mówi mama małej gwiazdy.

Cóż, wygląda na to, że Maciej Zakościelny to wręcz idealny materiał na ojca.

Film "Tylko mnie kochaj" zadebiutuje na ekranach polskich kin 20 stycznia 2006 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny | trening

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje