Reklama

Londyńska premiera "Dwóch Wież"

Na londyńskiej premierze filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" pojawiły m.in. Cate Blanchett i Liv Tyler, aktorki biorące udział w tej widowiskowej produkcji oraz reżyser Peter Jackson. Pokaz odbył się w środę, 11 grudnia, w kinie Odeon na Leicester Square.

Liv Tyler, grająca w filmie księżniczkę Arwenę, była najgłośniej witana przez fanów filmowej trylogii Tolkiena.

Reklama

"Tam było tak wiele osób... Wciąz słyszałam jak ludzie wykrzykują moje imię. To było niesamowite uczucie" - mówiła Liv Tyler.

Nie mniej ciepło przyjęto pojawienie się królowej Galadrieli, czyli Cate Blanchett. Aktorka wystąpiła w białej sukience zaprojektowanej przez Versace i białym płaszczu do kolan.

"Jestem taka podeksytowana, że nic nie widzę, nie wiem co się wokół dzieje. Czuję się jak w surrealnym śnie. Wiem, że miałam szansę wziąć udział w naprawdę historycznym projekcie filmowym i to już nigdy więcej mi się nie przydarzy na tak wielką skalę. Peter Jackson to geniusz" - twierdziła Blanchett.

Film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" trafi do większości amerykańskich i brytyjskich kin już 18 grudnia. Polscy widzowie muszą poczekać na to wydarzenie aż do 31 stycznia 2003 roku.

Ananova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje