Reklama

Lalka Barbie na dużym ekranie

Słynna na całym świecie lalka Barbie zadebiutuje na dużym ekranie w filmie fabularnym.

Po trwających kilka miesięcy negocjacjach, wytwórnia filmowa Universal Studios nabyła prawa do "ożywienia" na ekranie sztandarowego produktu firmy Mattel.

Reklama

Producentem filmu z lalką Barbie w roli głównej będzie Laurence Mark, mający na swoim koncie takie filmy, jak "Jerry Maguire" z Tomem Cruisem oraz "Julia i Julia" z Meryl Streep.

Barbie, obchodząca w tym roku swoje 50. urodziny, nigdy nie była bohaterką filmu fabularnego, choć nie wynikało to z braku zainteresowania jej fenomenem ze strony hollywoodzkich producentów. Firma Mattel przez lata chroniła wizerunek lalki, która przyniosła jej dochód rzędu miliardów dolarów. Przedstawiciele producenta lalek Barbie zgodzili się jedynie na animowany film o niej, który dostał się wyłącznie do dystrybucji na wideo i DVD.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób losy lalki zostaną przeniesione na duży ekran. W końcu Barbie, której pełne imię to Barbara Millicent Roberts, ma niejedno oblicze: czasem jest nastoletnią uczennicą, pilotem, żołnierką, nauczycielką lub astronautką, ma całą flotę samochodów i spotyka się z mężczyzną o imieniu Ken.

Hollywood Reporter

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film | lalka | lalek | barbie | lalka Barbie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje