Reklama

Kutcher zdradzał Demi Moore?

Ta wiadomość wstrząsnęła plotkarskim światkiem! Czy to możliwe, by nieskazitelny dotąd Ashton zdradzał swoją żonę Demi Moore?

Burzę rozpętał magazyn "Star", który - powołując się na naocznego świadka - napisał, że Kutcher zapomniał się z atrakcyjną młodą blondynką. Podobno nawet uprawiał z nią seks w toalecie pewnej restauracji w Los Angeles.

Reklama

Prawdopodobnie jednak to tylko następna z plotek, które co jakiś czas pojawiają się w mediach - jak choćby ta, że para nie może dojść do porozumienia w sprawie posiadania dziecka. Bo wciąż są tacy, którzy nie mogą uwierzyć, że jego związek ze starszą o 16 lat kobietą opiera się na prawdziwej miłości.

Wydaje się jednak, że Moore i Kutcherowi różnica wieku nie przeszkadza. Gdyby Demi miała się przejmować każdą informacją o wymyślonym romansie męża z partnerkami z planu filmowego, pewnie by zwariowała. Był już podejrzewany o uwiedzenie m.in. Taylor Swift, Kim Kardashian i Natalie Portman. A przecież coraz częściej gra z atrakcyjnymi aktorkami, którym nie oparli się mężczyźni o wiele silniejsi niż on.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że mimo młodego wieku Kutcher ma nieźle poukładane w głowie. I że poważnie traktuje zobowiązania, jakich się podjął. A na pierwszym miejscu stawia zawsze rodzinę i żonę.

Dlatego na każdym kroku stara się pokazać, że między nimi wszystko układa się jak najlepiej. Para cierpliwie pozuje do zdjęć - sama i z liczną rodziną, jest praktycznie nierozłączna, a w wywiadach ciągle opowiada o łączącym ją uczuciu. Gdyby to jednak jeszcze kogoś nie przekonywało, na Twitterze na bieżąco w najdrobniejszych szczegółach informuje ciekawskich o tym, co się u niej dzieje.

Ashton na przykład pokazuje, jak depiluje sobie klatkę piersiową. Demi fotografuje się w stroju kąpielowym lub podczas wizyty u dentysty (słynne zdjęcie bez zęba). Czasem siadają w różnych pokojach i flirtują ze sobą w internecie - oczywiście wpisy udostępniają fanom.

Kutcher wypowiada się praktycznie na każdy temat: od przemocy w rodzinie, przez politykę Obamy, aż po występ Susan Boyle w brytyjskim "Mam talent"!. I to na tyle zabawnie i ciekawie, że jego wpisy śledzi średnio 1,4 mln internautów! Nic dziwnego, że aktor szybko zdobył zasłużony tytuł Króla Twittera. I sądząc po jego aktywności w sieci - nie zamierza go w najbliższym czasie oddawać.

Ale Ashton realizuje się też poza internetem. W przeciwieństwie do żony dostaje masę propozycji ról, i to głównych. Stara się wybierać rozsądnie, choć trzeba przyznać, że nie zawsze mu to wychodzi. Wyspecjalizował się w komediach, co świetnie pasuje do jego poczucia humoru.

O tym, jaki ma dystans do siebie, najlepiej świadczy fakt, że podobno wpadł na pomysł, by raz na zawsze załatwić traumę związaną z małżeństwem Demi z Bruce'em Willisem. Chce, by powstała komedia o perypetiach rozwiedzionej, dojrzałej kobiety, jej eksmęża i obecnego, młodszego o 16 lat partnera. Chyba nie trzeba dodawać, kto wystąpiłby w rolach głównych.

Ewa Gassen-Piekarska

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje