Reklama

Reklama

Kupili mu dom w Bombaju

Twórcy oscarowego filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" kupili jednemu z młodych bohaterów produkcji nowe mieszkanie w Bombaju. Azharuddin Mohammed Ismail wprowadzi się do niego z rodziną.

"Zakup mieszkania o powierzchni 23 metrów kw., z jedną sypialnią, został sfinalizowany w poniedziałek" - poinformowała Nirja Mattoo, która nadzoruje fundusz powierniczy, utworzony przez filmowców dla 10-letniego Ismaila i jego koleżanki z planu, 9-letniej Rubiny Ali.

"Mogą się wprowadzać" - powiedziała Mattoo agencji AP w środę, dodając, że rodzina otrzyma klucze w czwartek. Azharuddin stanie się właścicielem wartego 50 tys. dolarów mieszkania, kiedy skończy 18 lat.

Dzieci straciły swoje dotychczasowe domy w ramach akcji wyburzania części slumsów. Mattoo poinformowała też, że trwają poszukiwania nowego domu dla Rubiny Ali. Apartament Ismaila znajduje się w Santa Cruz West, na przedmieściach Bombaju.

Reklama

Reżyser filmu Danny Boyle był wcześniej wielokrotnie krytykowany przez media za to, że nie pomógł wystarczająco swoim aktorom.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Danny Boyle | mieszkanie | nowe mieszkanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy