Reklama

"Kryptonim Polska": Borys Szyc przywódcą narodowców [pierwszy fragment]

2 września na ekrany polskich kin trafi niepoprawnie polityczna komedia "Kryptonim Polska". W pierwszym opublikowanym fragmencie filmu widzimy Borysa Szyca jako przywódcę narodowców podczas obchodów urodzin Adolfa Hitlera.

2 września na ekrany polskich kin trafi niepoprawnie polityczna komedia "Kryptonim Polska". W pierwszym opublikowanym fragmencie filmu widzimy Borysa Szyca  jako przywódcę narodowców podczas obchodów urodzin Adolfa Hitlera.
Borys Szyc w filmie "Kryptonim Polska" /Robert Jaworski /materiały prasowe

Dziś już wiemy, że organizowanie tego typu wydarzeń jest w 100% nielegalne. Ale nie wie tego Zrzeszenie Młodzieży Radykalnej pod przywództwem Romana (Borys Szyc).

Sprawdźcie, jak grupa narodowców urządza nieudane przyjęcie urodzinowe w środku lasu w pierwszym fragmencie komedii "Kryptonim Polska".

"Kryptonim Polska" to zaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on... I miłosne uczucie wystawione na największą próbę. 

Reklama

Za dobrą zabawę i konkretną dawkę humoru ręczą aktorzy: Borys Szyc i Maciej Musiałowski w rolach radykalnie niezdarnych narodowców-pechowców, oraz Piotr Cyrwus, Cezary Pazura i debiutująca na dużym ekranie Magdalena Maścianica. 

"Przygotujcie się na pełen luz, salwy śmiechu, wartką akcję i kompletny brak cenzury" - zapowiada dystrybutor filmu.

"Kryptonim Polska": O czym opowiada film?

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona zaś - aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii.

"Kryptonim Polska" to debiut reżyserski Piotra Kumika, współtwórcy "SNL Polska" i reżysera serialu "Mamy to!".

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kryptonim Polska | Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama