Reklama

Kraków: Rozdajemy bilety!

W najbliższy piątek, 26 listopada, w krakowskim kinie "Kijów", zaprezentowane zostaną filmy "Dzień, w którym umrę" i "Katatonia", nagrodzone w konkursie kina niezależnego na tegorocznym festiwalu w Gdyni. Dla użytkowników portalu INTERIA.PL mamy zaproszenia na projekcje.

Główny bohater filmu "Dzień, w którym umrę" postanawia zdjąć swoje maski i żyć poza schematami i normami społecznymi. Zmiany w swoim życiu zaczyna od fryzury...

Reklama

Kolejna produkcja słynnej już grupy filmowej SKY PIASTOWSKIE. Reżyserem filmu jest Grzegorz Lipiec.

"Katatonia" to cztery historie dwudziestokilkulatków próbujących z różnym skutkiem odnaleźć się w rolach ludzi dorosłych. Dla Piotrka i Marty wygrane przypadkowo pieniądze mają być kluczem do szczęścia. Anka chciałaby być topową malarką. Gosia i Tomek liczą na to, że pojawienie się dziecka rozwiąże wszystkie problemy. Wszystko to przeplecione jest mocno zmanipulowaną sondą uliczną wśród młodych ludzi na temat ich marzeń i celów przeprowadzaną przez Cichego, który rozpaczliwie próbuje udowodnić swoją niepowtarzalność światu, swojemu bratu i sobie.

Reżyserem filmu jest Jacek Nagłowski.

Pokaz odbędzie się w ramach trwającego od kilku miesięcy w kinie Kijów cyklu "POCIĄGdoKINA".

Aby obejrzeć filmy wystarczy przesłać na adres: konkursy@firma.interia.pl, maila podając swoje imię i nazwisko, z dopiskiem "Pociąg do kina niezależnego".

Przedpremierowy pokaz filmów odbędzie się w piątek, 26 listopada, o godz. 20.00 w kinie "Kijów", w Krakowie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | filmy | Kijów | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje