Reklama

Kontuzja Neo na planie sequeli "Matrixa"

Keanu Reeves - Neo, jeden z głównych bohaterów filmu braci Wachowskich "Matrix", tak ciężko trenował, pracując nad rolą w sequelach przebojowej produkcji, aż trafił do szpitala. Podczas realizacji "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions", drugiej i trzeciej części filmu, aktor doznał urazu kostki i musiał opuścić plan zdjęciowy na cztery dni.

Keanu Reeves stwierdził w jednym z wywiadów, że praca nad tymi dwiema nowymi produkcjami jest o wiele bardziej ekscytująca, ale i bardziej niebezpieczna, niż miało to miejsce na planie pierwszego "Matrixa".

Reklama

"To ogromne przedsięwzięcie. Poprzednio wszystkie walki Neo były jeden na jeden, czyli ja i mój przeciwnik. Teraz muszę niekiedy walczyć z pięcioma osobami na raz. Choć mam dobrą kondycję, przygotowywanie się do takiej roli jest bardzo wyczerpujące i wymaga rygorystycznego przestrzegania zasad treningu" - opowiadał Reeves.

"Nie raz zdarzało się, że po pracy musiałem przykładać sobie plastry na rany. Ostatnio uszkodziłem sobie kostkę i musiałem na kilka dni przerwać pracę" - dodał aktor.

Zgodnie z zapowiedziami producentów, druga część filmu - "The Matrix Reloaded", trafi do kin pod koniec 2003 roku. Premiera części trzeciej - "The Matrix Revolutions" planowana jest na 2004 rok.

Teletext

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves | NAD | aktor | kontuzja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje