Reklama

Kolejny "Seks w wielkim mieście"

Kim Cattrall potwierdziła, że powstanie kinowy sequel "Seksu w wielkim mieście". Zdjęcia do produkcji rozpoczną się latem 2009 roku.

Aktorka, która w serialu, na podstawie którego powstał film, wcielała się w postać Samanthy Jones, była ostatnią z obsady telewizyjnej produkcji, która zgodziła się zagrać w kinowej wersji serialowego hitu.

Reklama

Pierwszą, która zasugerowała możliwość powstania kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" była zaś Sarah Jessica Parker, która po premierze filmu powiedziała, że "prędzej czy później, ale raczej prędzej, czeka ją rozmowa" z reżyserem i scenarzystą Michaelem Patrickiem Kingiem.

Podczas wywiadu dla brytyjskiej telewizji z byłą wokalistką Spice Girls - Melanie Brown - Cattrall ujawniła, że prace nad sequelem są już dość zaawansowane.

"Tak, powstanie sequel. Zdjęcia rozpoczną się już w lecie 2009 roku" - powiedziała Cattrall, dodając, że jest to niesłychanie trudne przedsięwzięcie, gdyż "ciężko znów zebrać wszystkich razem".

Kinowa wersja "Seksu w wielkim mieście" weszła do kin w maju 2008 roku, zarabiając na całym świecie 391milionów dolarów.

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje