Reklama

Reklama

Kocha dzieci, buty i seks

Lepiej błyszczeć jako ikona stylu czy być zabieganą matką dzieci? Sarah Jessica Parker nie musi wybierać. Rodzina i moda to jej prawdziwe żywioły.

Po tym, jak kinowa wersja superpopularnego serialu "Seks w wielkim mieście" zarobiła ponad 415 milionów dolarów, jasne było, że powstanie ciąg dalszy. Niedawno rozeszła się wieść, że istnieje już część trzecia, kręcona równocześnie z drugą!

Plotkę zdementowano, ale gwiazdy filmu - biorąc pod uwagę ich gaże - chyba nie miałyby nic przeciwko kontynuacji. Parker za pierwszą część zainkasowała 15 milionów dolarów i zajęła czwarte miejsce wśród najlepiej zarabiających aktorek. A za sequel zapłacono jej podobno dwa razy więcej niż za pierwszy "Seks...".

Reklama

Nie tylko ekran

Serialowa Carrie Bradshaw to życiowa rola SJP, mimo że aktorka zastrzegła w kontrakcie, iż nie wystąpi nago! I w przeciwieństwie do koleżanek nigdy się w "Seksie..." nie rozebrała.

Parker nie poprzestaje jednak na sławie serialowej. W ciągu ostatnich 5 lat zagrała w ponad 10 filmach i ma też czas na inne zajęcia. Jest ambasadorką Dobrej Woli UNICEF-u, a w ubiegłym roku prezydent Obama wybrał ją na jednego z 25 członków doradczego Komitetu do spraw Sztuki i Nauk Humanistycznych.

Ciuchy i szpilki

Aktorka zajęta jest też... wyborem strojów, w których pokazuje się na przeróżnych galach. Nie może przecież zapominać, że jest ikoną mody! Od lat plasuje się w czołówce rankingów na najlepiej ubrane artystki. Trzy lata temu spróbowała nawet sił jako projektantka, z własną linią ubrań - "Bitten". Jednak sukcesu nie odniosła.

Sama gwiazda twierdzi, że na co dzień wcale nie lubi się stroić, a modne kreacje uważa za po prostu część swojej pracy.

Jedynym wyjątkiem są buty, które wprost uwielbia: dorastała w wielodzietnej rodzinie, miała dwie pary butów na cały rok. Teraz to sobie rekompensuje - ma w domu specjalny pokój przeznaczony tylko dla jej obuwia!

Dom, mąż, gromada dzieci

Życie rodzinne aktorki również kwitnie. Co prawda dwa lata temu, gdy Matthew Broderick zdradził Parker, tabloidy spekulowały na temat ich rozwodu. Ale kryzys został przezwyciężony, a na świat przyszły kolejne dzieci gwiazdorskiej pary. Chociaż nie obeszło się bez problemów.

Sarah i Matthew, wychowujący synka, długo czekali na kolejne potomstwo. Kiedy okazało się, że aktorka nie będzie mogła urodzić, wynajęli (za 30 tysięcy dolarów miesięcznie) zastępczą matkę!

- To jeszcze nie koniec - ogłosiła niedawno Parker. - Marzy nam się cała gromadka dzieciaczków.

Na wszelki wypadek para kupiła już za 8,5 miliona dolarów 500-metrową willę z dziewięcioma sypialniami w nowojorskim Brooklynie.

- Czasem mówię znajomym, że małżeńskie życie jest okropnie nudne. Ale mówię tak tylko po to, żeby poprawić humor tym, którzy nie mają rodziny - dodaje aktorka.

Maria Wielechowska

Zobacz zwiastun nowego filmu o Carrie Bradshaw:

Teleświat
Dowiedz się więcej na temat: Seks w wielkim mieście 2 | Sarah Jessica Parker | sarah | aktorka | buty | seks | Kocha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy