Reklama

Kłopoty zdrowotne Lizy Minelli

Słynna amerykańska aktorka i piosenkarka Liza Minelli ma poważne kłopoty zdrowotne. Lekarze twierdzą, że gwiazda filmu "Kabaret" powinna jak najszybciej poddać się operacji kręgosłupa i stawu biodrowego. W przeciwnym wypadku będzie musiała się wkrótce poruszać na wózku inwalidzkim.

Minelli poddała ciężkiej próbie swoje biodra i kręgosłup próbując ponownie zabłysnąć na Brodway'u. Występy w przedstawieniu "Minelli On Minelli" okazały się jednak zbyt wyczerpujące dla jej organizmu. Po raz pierwszy gwiazda trafiła do szpitala pod koniec kwietnia. Wówczas zaczęły się problemy ze stawami biodrowymi. Niedługo później pojawiły się kłopoty z kręgosłupem.

Reklama

Obecnie artystka stara się odzyskać siły po przebytym niedawno obustronnym zapaleniu płuc. Stara się także zrzucić wagę. "Aby poddać się tym dwóm operacjom Liza musi być w dobrej kondycji. Teraz stara się schudnąć" - powiedział Michael Hartman, rzecznik Lizy Minelli. Kiedy tylko gwiazda nabierze sił trafi na stół operacyjny. Kłopoty zdrowotne nie oznaczają końca kariery Minelli. "Liza na pewno się nie podda. Będzie walczyć tak długo, jak to tylko możliwe, aby powrócić na scenę. Występy są dla niej wszystkim" - zapewnia jej przyjaciel.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kłopot | kłopoty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje