Reklama

Reklama

"Kevin sam w domu": Devin Ratray znów ma kłopoty z prawem. Chodzi o gwałt

Devin Ratray, aktor, który wcielił się w brata Kevina, Buzza, w dwóch kultowych świątecznych filmach, znów ma problemy z prawem. W Nowym Jorku prowadzone jest śledztwo w sprawie gwiazdora dotyczące zarzutu gwałtu.

45-letni aktor znany m.in. z filmu "Kevin sam w domu" w zeszłym roku stał się obiektem skandalu, kiedy jego była partnerka poszła na policję, zarzucając mu pobicie i próbę uduszenia. Gwiazdor został wtedy aresztowany, jednak wyszedł na wolność po wpłaceniu kaucji. Pytany o te zdarzenia potwierdzał, że faktycznie doszło między nimi do awantury, jednak nie przyznawał się do winy. 

"Kevin sam w domu": Devin Ratray objęty śledztwem w sprawie gwałtu

CNN donosi, że zarzut gwałtu dotyczy sytuacji, która miała zdarzyć się przed pięcioma laty. Lisa Smith miała ponowić swój kontakt nowojorskimi prokuratorami w sprawie raportu policyjnego, który złożyła jeszcze 2017 roku, oskarżyła w nim Ratraya o gwałt. Jej zdaniem prokuratorzy błędnie uważali, że chce pozostać anonimowa i nie chce wnieść oskarżenia, w wyniku czego sprawa została zamknięta. 

Reklama

Lisa Smith twierdzi, że zanim doszło do domniemanego gwałtu, przez kilkanaście lat była przyjaciółką aktora. Podejrzewa, że mogła zostać przez niego odurzona. Kobieta jest wstrząśnięta faktem, że jej zarzuty nie zostały poddane wnikliwej analizie, choć próbowała współpracować z organami ścigania. 

Aktor w rozmowie z CNN przyznał, że pamięta tę noc, jednak twierdzi, że nie doszło między nimi do stosunku. Devin Ratray nie został oskarżony w związku z tymi zarzutami, jednak stanie przed sądem w sprawie pobicia byłej partnerki. Rozprawa została zaplanowana na październik. 

Devin Ratray: Aktor jednej roli?

Przez kinomanów Ratray został zapamiętany jako złośliwy starszy brat Kevina McCallistera, Buzz, w filmach "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku". 44-latka możemy oglądać w kolejnej odsłonie przygód niesfornego chłopca. W widowisku "Nareszcie sam w domu", które miało premierę 12 listopada 2021 na platformie Disney+, pojawia się jako policjant o nazwisku McCallister - tym samym, które nosi rodzina Kevina.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu | Devin Ratray | gwałt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL